HomeZabiegi Manicure / salon kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Manicure

manicure TychyTo podstawowa forma dbania o dłonie, do której nie trzeba już nikogo przekonywać. Zapomnij o codzienności, rozłóż się wygodnie w fotelu i zrelaksuj, a my zadbamy o Twoje dłonie tak jak lubisz.

Manicure klasyczny tradycyjnie usuniemy skórki używając cążek, dopasujemy kształt paznokcia, nałożymy aromatyczny balsam i poprawimy Ci humor nowym kolorem.

Manicure hybrydowy – Shellac połączenie tradycyjnego manicure z innowacyjną technologią Shellac, połączenie właściwości lakieru i żelu w jednym produkcie.  Po wykonaniu tradycyjnego manicure nakładamy produkt w wybranym kolorze jak lakier, który utwardzamy pod lampą UV jak żel. To połączenie sprawia że możemy cieszyć się pięknym kolorem przez długie 2 tygodnie.

Manicure japoński podczas zabiegu wykonujemy tradycyjny manicure, a następnie wcieramy w płytkę pasty, które dają wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci.

Manicure spa to tradycyjny manicure połączony z peelingiem, regenerującą maską i ciepłą parafiną. Parafina zastyga na dłoniach, które otulamy w  rękawice, aby utrzymujące się wokół nich ciepło spowodowało lepsze wchłanianie nałożonej maski.

Manicure men  tradycyjnie usuniemy skórki używając cążek, dopasujemy
kształt paznokcia, wypolerujemy płytkę i nałożymy odżywczy krem.

Manicure z żelowaniem lub przedłużeniem płytki paznokcia na formie

 

Zabiegi na dłonie

Dłonie to wizytówka każdej z Nas, w codziennym ruchu zmagają się ze słońcem, wiatrem, mrozem i różnymi środkami chemicznymi. Warto co jakiś czas zafundować im chwilę relaksu i pomyśleć o czymś więcej niż zwykły krem.

Zabieg Hand Repair

Pomóż ciężko pracującym dłoniom pozbyć się suchości, łuszczących się skórek oraz oznak starzenia się dzięki temu intensywnie odżywiającemu zabiegowi na dłonie. Eksfoliacja o maksymalnej sile pozwala odzyskać skórę o równiejszym kolorycie podczas gdy bogate w składniki nawilżające wyciągi roślinne połączone z ciepłą parafiną zapewniają suchej skórze ulgę.

Kąpiel parafinowa

Najbardziej nam znany zabieg nawilżenia i wygładzenia dłoni. Jako pierwszy nakładany jest cukrowy peeling zanurzony w olejkach pielęgnujących, następnie skórę dłoni pokrywamy odżywczą maską, a całość otulamy ciepłą parafiną. Dodatkowo na dłonie wkładamy rękawiczki, aby utrzymały ciepło dla lepszego wchłaniania substancji zawartych w masce.