HomeZabiegi Mezoterapia igłowa / salon kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

MEZOTERAPIA IGŁOWA MESO-GUN
Zastrzyk młodości wprost w Twoją skórę!

mesogun

Mezoterapia igłowa jest najskuteczniejszą, niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji, odmłodzenia oraz poprawy wyglądu skóry. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu, w obszar skóry właściwej, dawek preparatów kosmeceutycznych za pomocą urządzenia przypominającego pistolet. Dzięki śródskórnym iniekcjom poprawia się mikrokrążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Pozwala to przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. Nie istnieje inny, bardziej efektywny sposób (poza chirurgią plastyczną) przynoszący tak spektakularne efekty!!

Pistolet do mezoterapii, wyposażony jest w komputerowy system programowania zabiegu. Precyzja działania aparatury projektuje głębokość i częstotliwość nakłuć oraz ilość podawanego preparatu. Pozwala na wprowadzanie preparatu w potrzebnej dawce i na określoną głębokość skóry, co przynosi najlepsze rezultaty. Aplikacja przebiega sprawniej i mniej boleśnie niż podczas ręcznej iniekcji.

Zabieg obejmuje około kilkudziesięciu wstrzyknięć. Chodzi, bowiem o to, by miejsce, które ma zostać zregenerowane, zostało dokładnie wypełnione mieszanką substancji aktywnych.

WSKAZANIA:

 -wygładzenie zmarszczek, rewitalizacja skóry
– spłycenie bruzd
– redukcja przebarwień
– napięcie owalu twarzy
– poprawa kolorytu cery
– regeneracja skóry
– stymulacja produkcji kolagenu
– odmłodzenie skóry na dłoniach
– redukcja cellulitu i rozstępów

– likwidacja drugiego podbródka, delikatnych złogów tłuszczu wokół kolan, boczków
– podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetyczne

PRZECIWWSKAZANIA:

-alergia na składnik preparatu, cukrzyca, stany ropne i zapalne skóry, opryszczka, ciąża i karmienia piersią

Co sprawia, że zabieg jest lepszy od iniekcji ręcznych?

-każda dawka wprowadzanego preparatu jest ściśle określona i w całości trafia wgłąb skóry

– komputerowo ustawiana jest głębokość dzięki czemu preparat zawsze trafia tam gdzie powinien

– ból jest zminimalizowany. Pistolet działa automatycznie, wstrzyknięcie preparatu trwa błyskawicznie. U osób, które nie mają obniżonego progu bólowego, bez problemu obejdzie się bez znieczulenia.

Kluczowa oczywiście jest jakość preparatów.

Ampułki oraz koktajle których używamy do zabiegów są najlepsze na rynku. Posiadają wyselekcjonowanie i sprawdzone, najwyższej jakości składy. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane preparaty to m.in.: kwas hialuronowego (nawilżenie skóry) , kompleks witamin (wit. A, B i C), aminokwasy, składniki mineralne i koenzymy. L-karnityna czy kofeina (spalacze tłuszczu). Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnych igieł.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Ilość zabiegów zaleca kosmetolog w zależności od problemu i stanu skóry. W zależności od wskazań najczęściej zabieg mezoterapii wykonuje się co 7 -14 lub 28 dni, co najmniej 3 razy. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej pół roku. Regularne stosowanie mezoterapii igłowej zapewnia młody wygląd skóry i zabezpiecza przed starzeniem się skóry.

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Po mezoterapii najczęściej nie ma widocznych śladów na skórze, które uniemożliwiłyby aktywne życie. Skóra może być delikatnie opuchnięta i zaczerwieniona do kilku godzin po zabiegu.

Jak długo utrzymują się efekty mezoterapii?

Właściwa pielęgnacja skóry po serii zabiegów, pozwala na utrzymanie rezultatów przez 2 do 3 lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Czy zabieg wymaga wcześniejszego przygotowania?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, podczas której kosmetolog dobiera odpowiedni dla danego problemu preparat oraz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu.
Na 30 min przed zabiegiem skórę znieczula się kremem z lidokainą.
Zabiegowi można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest żadnym przeciwwskazaniem.

W których miejscach można wykonać zabieg mezoterapii?

Najczęstsze miejsca poddawane zabiegowi mezoterapii to twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóra głowy oraz pośladki uda i brzuch.

mezoterapia

Więcej informacji dostępnych jest w Beutiful Skin lub pod numerem 660 468 739.