SERDECZNIE WITAMYBeautiful
skin

BeautifulSkin w Tychach jest gabinetem kosmetologii, laseroterapii, medycyny etstetycznej i podologii.  Powstał w 2012r. z miłości i pasji do kosmetologii i medycyny estetycznej. Chcąc sprostać najnowszym standardom w kosmetologii pragniemy zapewnić Wam nie tylko najwyższą jakość usług, ale także holistyczne podejście do urody.

Najlepsza
jakość usług

Profesjonalny
zespół

Innowacyjne
metody

Specjalnie
dla Ciebie

Poznaj
Nas

Zależy nam nie tylko na Waszym dobrym samopoczuciu i urodzie, ale także bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie i kompetencje profesjonalnego zespołu magistrów kosmetologii, posiadających 5 letnie wyższe wykształcenie zdobyte na kierunkach kosmetologii uczelni medycznych w naszym kraju.

Poznaj
Nas

BeautifulSkin w Tychach jest gabinetem kosmetologii, laseroterapii, medycyny etstetycznej i podologii.  Powstał w 2012r. z miłości i pasji do kosmetologii i medycyny estetycznej. Chcąc sprostać najnowszym standardom w kosmetologii pragniemy zapewnić Wam nie tylko najwyższą jakość usług, ale także holistyczne podejście do urody. Zależy nam nie tylko na Waszym dobrym samopoczuciu i urodzie, ale także bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie i kompetencje profesjonalnego zespołu magistrów kosmetologii, posiadających 5 letnie wyższe wykształcenie zdobyte na kierunkach kosmetologii uczelni medycznych w naszym kraju.

Godziny otwarcia

Masz pytania? Zadzwoń! Nasz personel chętnie udzieli wszelkich informacji na temat poszczególnych zabiegów: ich działania, efektów i ewentualnych przeciwwskazań.
pon. 12:00 – 20:00
wt: 8:00 – 20:00
śr: 8:00 – 20:00
czw: 8:00 – 20:00
pt: 8:00 – 20:00
sob: 8:00 – 14:00
al. Bielska 135 c
43-100 Tychy
660 468 739