HomeZabiegi Makijaż permanentny Tychy / gabinet kosmetyczny /Beautiful Skin Tychy

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest świetnym sposobem na trwałą poprawę urody, ukrycie jej niedostatków i podkreślenie tego, co w twarzy najpiękniejsze.

 

Jest to idealne rozwiązanie na nadanie wyrazistości poszczególnym elementom twarzy, poprawę lub modyfikację koloru ust i optyczną korektę symetrii twarzy.
Makijaż permanentny to także oszczędność czasu podczas codziennej porannej toalety i poczucie komfortu oraz pewności siebie niezależnie od okoliczności.

Wskazania:
Jeżeli chcecie Panie pięknie wyglądać i zarówno rano, wieczorem, w pracy, czy na urlopie budzić zachwyt doskonałym makijażem i oszczędzić czas podczas porannej toalety – skorzystajcie z naszych propozycji:
– makijaż ust,
– makijaż brwi,
– makijaż oczu – dolne i górne kreski.

Efekty zabiegu są trwałe i utrzymują się w skórze przez 2-4 lat. Na skutek działania czynników środowiskowych, w zależności od właściwości samej skóry (jej typu, kolorytu i kondycji), w wyniku naturalnego procesu złuszczania się naskórka i zależnie od metody nakładania makijażu po kilku latach zaczynają tracić na intensywności i makijaż blednie. Aby przedłużyć jego żywotność, zalecamy co roku poddać się zabiegowi odświeżającemu.

Efekty wykonanego makijażu są widoczne już po pierwszej wizycie, jednak dla uzyskania perfekcyjnego rezultatu, zapraszamy zawsze na wizytę uzupełniającą, po około 4 tygodniach (w cenie zabiegu). Wynika to z faktu, że podczas pierwszej iniekcji pigmentu, nie wszystkie nakłucia są wykonywane na idealnie tej samej głębokości. Druga wizyta sprawia, że przez najbliższe lata zawsze będziecie Panie wyglądać idealnie;-)