HomeZabiegiKosmetologia Pielęgnacyjna Przekłuwanie uszu STUDEX / gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Chcesz przekłuć uszy?

Nie idź gdziekolwiek. Szukaj  gabinetu, który w profesjonalny sposób przekłuje Twoje uszy dla ich zdrowia i bezpieczeństwa. Jako partner Studex, gabinet kosmetyczny Beautiful Skin, korzysta z nowoczesnych instrumentów i oferuje najnowsze technologie, sterylną obsługę oraz wspaniałe kolczyki.

Stylowe i bezpieczne—już od samego początku.

Opatentowany system przekłuwania uszu firmy Studex jest bezpieczny i higieniczny. Kolczyki, którymi przekłuwane są uszy dostarczane są w sterylnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach. Obsługa naszych precyzyjnych instrumentów jest szybka i bardzo łatwa. Podczas jednego ruchu ucho zostaje przekłute wraz z umieszczeniem kolczyka i zapinki na swoim miejscu. Spełnianie lub nawet przekraczanie standardów UE i FDA (U.S. Food & Drug Administration) jest dla nas oczywiste.
Studex® System 75™

System 75 firmy Studex jest bardzo delikatną i praktycznie bezgłośną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dzieci. Zapewnia maksimum higieny wykonywanego zabiegu. Kolczyk i zapinka są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowania. Opatentowana technologia umożliwia przekłucie płatka ucha oraz chrząstki ucha.

cid_9A9DCB03-94B2-4EB7-8CBA-059B0E2892FB@icpnet