HomeZabiegi Sonotermolipoliza ciała FusioMed / Gabinet kosmetyczny / Beautiful Skin Tychy

Sonotermolipoliza ciała FusioMed

Fusiomed-sonotermo-400x255

 

Jest to metoda, która koncentruje w swojej głowicy dwie siły- fale ultradźwiękowa i fale radiową. Zabieg umożliwia jednoczesną  redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnia i przebudowuje skórę właściwą.

Sonotermolipoliza łączy w sobie emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do uszkadzania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi. Efektem czego jest poprawa jędrności skóry i jej przebudowę. FusioMed to gwarancja eliminacji cellulitu (według badań średnio aż o 73%!) i tkanki tłuszczowej. To jedyny w swoim rodzaju zabieg o udowodnionych klinicznie rezultatach, które porównywalne są z efektami zabiegów chirurgicznych, a jednocześnie całkowicie nieinwazyjny. Nie wymaga rekonwalescencji.

Jakie efekty przynosi zabieg FUSIOMED na ciało?
 • Mechaniczne:mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych (lepsze odżywienie oraz przygotowanie do działania składników lipolitycznych zawartych w specjalnym serum, które jest aplikowane podczas zabiegu
 • Termiczne:wysoka temperatura (w etapie sonotermolipolizy oraz diatermii) przyczynia się do zwiększenia cyrkulacji krwi i limfy oraz do poprawy metabolizmu komórkowego; niska temperatura
 • Chemiczne:rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne w celu ich zmetabolizowania.
JAK FUSIOMED DZIAŁA NA CELLULIT I MIEJSCOWY PRZEROST TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości skóry związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.

Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość.

Korzystając z zabiegów FusioMed, cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra jest wzmocnione i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje FusioMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków.

Dzięki technologiom oferowanym przez FusioMed, dochodzi do szeregu procesów w skórze, których zwieńczeniem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organizmu. Zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i zmiana struktury lipidów powoduje, że skóra staje się gładka i elastyczna. Wyraźne napięcie jest widoczne nie tylko na udach i brzuchu, ale również na pośladkach, a nawet ramionach.

Według naszych badań, we wszystkich przypadkach pacjentki zauważają widoczną redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość poprawy skóry w zakresie redukcji cellulitu wynosiła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wynosiło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentów nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Zabieg FusioMed na ciało trwa  od 30 do 60 minut, w zależności od zastosowanych technologii oraz obszaru poddawanego zabiegowi.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH?

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych zależy od indywidualnych cech pacjenta. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zaleca się serię od 4 do 10 sesji zabiegowych z częstotliwością  co 10-21 dni.

JAKIE SĄ ZALETY METODY FUSIOMED?

FusioMed nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu, klienci mogą wrócić do swoich normalnych czynności. FusioMed przynosi spektakularne efekty zbliżone do metod inwazyjnych, natomiast pacjent nie jest narażony na ryzyko powikłań, otrzymuje metodę nieinwazyjną i bezpieczną. Ponadto zabieg FusioMed jest z pewnością mniej kosztowny od innych inwazyjnych metod.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU FUSIOMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed na ciało są choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciąża oraz okres karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne oraz do 5 lat po jego zakończeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

W celach samego ujędrnienia, intensywnego liftingu skóry na ciele można wykonać zabieg z użyciem samej fali radiowej.

W celu pozbycia się nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu ( bez efektu liftingu ) zaleca się wykonanie zabiegu przy użyciu tylko fali ultradźwiękowej.

FusioMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000.

Cennik : 

Fala radiowa + fala ultradźwiękowa ( sonotermolipoliza ) – ujędrnienie z usunięciem tkanki tłuszczowej i cellulitu :

 • brzuch ( 30 min )                         400 zł     seria 6 zabiegów : 1800 zł
 • uda ( 45 min )                               450 zł     seria 6 zabiegów :  2250 zł
 • pośladki ( 30 min )                      350 zł      seria 6 zabiegów : 1750 zł
 • ramiona/ pelikany ( 40 min )    300 zł     seria 6 zabiegów :  1300 zł

Fala radiowa -ujędrnienie:

 • brzuch ( 30 min )                          250 zł      seria 6 zabiegów:  1250 zł
 • uda  ( 45 min )                               300 zł      seria 6 zabiegów:  1500 zł
 • pośladki ( 30 min )                        200 zł      seria 6 zabiegów: 1000 zł
 • ramiona/ pelikany ( 40 min )     200 zł      seria 6 zabiegów:  1000 zł

Fala ultradźwiękowa – usunięcie tkanki tłuszczowej i cellulitu:

 • brzuch ( 30 min )                          200 zł      seria 6 zabiegów:  1000 zł
 • uda  ( 45 min )                               350 zł      seria 6 zabiegów:  1750 zł
 • pośladki ( 30 min )                       250 zł     seria 6 zabiegów: 1250 zł
 • ramiona/ pelikany ( 40 min )     150 zł      seria 6 zabiegów:   750 zł