Medycyna estetyczna

Wciąż rozwijająca się medycyna, a także osiągnięcia techniki spowodowały powstanie nowej dziedziny czyli medycyny estetycznej. Dzięki niej walka z upływającym czasem czy korygowanie niedociągnięć natury jest o wiele prostsze. Medycyna estetyczna, jak wskazuje nazwa, pomaga również pozbyć się problemów typowo estetycznych takich jak blizny, rozstępy, przebarwienia.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w naszym gabinecie przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza co gwarantuje perfekcyjne wykonanie zabiegu.

Dr. Justyna Szymczak

21231270_508726846140816_1198537944084760544_nUkończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje na Oddziale Kardiologii w Szpitalu Miejskim w Tychach. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.  Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów z całego spektrum medycyny estetycznej od mezoterapii, przez wypełniacze, toksynę botulinową i nici PDO, do laseroterapii.

W swoim gabinecie wykonuje tylko zabiegi, do których używa sprawdzonych produktów o udowodnionej klinicznie skuteczności. Podstawą dla lekarza i pacjentów jest bezpieczeństwo wykonanego zabiegu. Sprawą drugą ale nie drugorzędową jest satysfakcja z efektu pozabiegowego.

 

W naszej ofercie proponujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

 

Każdy zabieg jest poprzedzony dokładnym wywiadem lekarskim i omówieniem etapów jego przeprowadzania. Konsultacje są bezpłatne.

Konsultacje i zabiegi są wykonywane po wcześniejszym umówieniu terminu

pod numerem 660 468 739

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone