HomeZabiegi Radiofrekwencja twarzy – fale radiowe / gabinet kosmetyczny/ Beautiful Skin Tychy

Termolifting – fala radiowa FusioMed

fale riadiowe

CZYM JEST ZABIEG  termoliftingu FUSIOMED NA TWARZ?

FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

 W efekcie zabiegów FusioMed osiągane są następujące rezultaty:
  • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
  • pogrubienie skóry w okolicy oczu oraz lifting górnej częśći policzków,
  • napięcie skóry i zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
  • zmniejszenie zwiotczenia wzdłóż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
  • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

JAK ODCZUWA SIĘ ZABIEG?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa głębokie ciepło. Dzięki zaawansowanym sensorom obecnym w głowicy aparatu, informującym o stanie skóry, jej temperaturze, gęstości energii zabiegu, systemie chłodzenia i innych ważnych danych, specjalista wykonujący zabieg stale kontroluje ilość dostarczanej energii. w ten sposób osiąga się maksymalne efekty, przy jednoczesnej trosce o jak największy komfort pacjenta.

Głowica aparatu jest zaopatrzona w specjalny układ chłodzący, który zabezpiecza nagkórek przed zbyt intensywnym działaniem ciepła.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Zabieg FusioMed na twarz trwa ok. 45 minut, w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH?

W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, pojedynczy zabieg FusioMed przyniósł efekty głęboko satysfakcjonujące wielu klientów. Jednak dla uzyskania stablinej trwałości efektów, specjalista opiekujący się pacjentem będzie doradzać odpowiedną ilość sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Najczęściej sugeruje się odbycie od 4 do 10 sesji.

PO JAKIM CZASIE WIDOCZNE SĄ NAJLEPSZE WYNIKI SERII ZABIEGOWEJ?

Ostatnio opublikowane badania wykazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu leczenia. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnęcie pełnej satysfakcji z zabiegów w krótszym czasie.

JAK DŁUGO BĘDĄ SIĘ UTRZYMYWAĆ EFEKTY ZABIEGÓW FUSIOMED?

Dzięki FusioMed uzyskuje się natychmiastowy skurcz struktury kolagenu, oraz stopniowe tworzenie nowych wółkien kolagenowych. W świetle badań przeprowadzonych przez specjalistów Biotec, efekty będą się utrzymywać od 24 miesięcy lub dłużej, w zależności od naturalnych procesów starzenia się pacjenta.

CZY ZABIEG FUSIOMED PRZYNOSI JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE?

FisioMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako lekki obrzęk oraz zaczerwienienie w obrębie powierzchni poddawanej zabiegowi. Te efekty uboczne ustępowały w ciągu kilku dni.

ILE CZASU MUSI UPŁYNĄĆ, ABY PACJENT MÓGŁ WZNOWIĆ NORMALNĄ AKTYWNOŚĆ?

Powrót do normalnej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu FusioMed. Specjalista opiekujący się pacjentem zaleci pielęgnację stosowaną dla Państwa rodzaju skóry w oparciu o odpowiednie produkty Renlive i Rejuve.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU FUSIOMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed są: choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciążą oraz okres karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu. w razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

Fusiomed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat  ISO 9001 oraz EN  2000.

Cennik:

Twarz:  250 zł                                     seria 6 zabiegów: 1250 zł

Twarz, szyja, dekolt:  350 zł       seria 6 zabiegów: 1750 zł