HomeZabiegi Mikrodermabrazja/ gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Mikrodermabrazja

to nowoczesny zabieg  polegający na mechanicznym złuszczaniu kolejnych warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Jest to zabieg bardzo skuteczny w walce z trądzikiem, rozszerzonymi porami, łojotokiem, zaskórnikami, negatywnym wpływem słońca, a nawet drobnymi zmarszczkami wokół oczu, ust i szyi. Stanowi także dobre przygotowanie do zabiegów laserowych, na przykład fotoodmładzania.

Mimo, że jest to zabieg mechaniczny, to jest nieinwazyjnych i zaliczany do łagodnych metod pielęgnacyjnych. Jest całkowicie bezpieczny, gdyż umożliwia pełną kontrolę głębokości oraz intensywności złuszczania naskórka.

Działanie: w trakcie zabiegu zasysamy próżniowo skórę i działamy kryształkami naturalnego diamentu. Proces ten powoduje intensywną regenerację komórek. Głębokość zabiegu jest indywidualnie dobierana do rodzaju i kondycji skóry oraz precyzyjnie kontrolowana przez wykonującego go specjalistę.

Efekty: mikrodermabrazja skutecznie oczyszcza, usuwa  warstwę rogową, rozjaśnia  i odmładza skórę. Stymuluje krążenie, powoduje lepsze odżywienie komórek i wzmocnienie ich naturalnych zdolności obronnych. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Aby jednak poprawić kondycję skóry, warto poddać się całej serii zabiegów. Ilość i częstotliwość określana jest indywidualnie.

Masz pytania? Zadzwoń 660 468 739!