Zabieg na ciało ” Eksplozja zmysłów” / gabinet kosmetyczny / Beautiful Skin Tychy

„Eksplozja zmysłów”

odżywczo – regenerujący zabieg na ciało

purles

Początek zabiegu zaczyna się od egzotycznego peelingu całego ciała. Tropikalny aromat peelingu przywodzi na myśl wspomnienia z egzotycznych podróży. Naturalne kryształki soli morskiej oraz proszek z lotosu oczyszczą i wygładzą skórę, pozostawiając ją cudownie miękką i elastyczną. Ananas zawarty w peelingu oprócz koktajlu witamin A, B i C, zawiera wysokie stężenie enzymów usuwających i rozpuszczających martwe komórki naskórka. Cudowna nuta zapachowa lotosu przyniesie odprężenie i relaks, a wszechobecny aromat egzotycznej wyspy doda energii.

Po peelingu ciała i złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka, będzie czas na maskę „pudding czekoladowy”. Samorozgrzewający mus czekoladowy to unikalna receptura łącząca terapeutyczne właściwości kakao i zmikronizowanych roślin. Termiczne właściwości maski doskonale wpływają na spięte mięśnie, rozluźniając je. Czekolada jako skarbnica składników aktywnych takich jak magnez, cynk, witaminy A, B, E , regeneruje naskórek i ochrania przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Maska pobudzi siły witalne, skóra stanie się gładka i sprężysta, dodatkowo słodki aromat czekolady zadziała kojąco na zmysły.

Ostatnim etapem zabiegu jest wmasowanie ryżowego balsamu. Olej z ostrębów ryżu i Kompleks z Roślin Alpejskich zawarte w balsamie, intensywnie załagodzą podrażnienia i sprawią że skóra stanie się gładka, sprężysta i intensywnie nawilżona. Balsam ryżowy szczególnie chroni prze szkodliwym działaniem środowiska, w szczególności słońca. Pozostawia na skórze delikatny, relaksujący zapach.

Dla kogo?

  • Zabieg przeznaczony dla osób potrzebujących mocnego nawilżenia i odżywienia skóry.
  • Rozświetla, relaksuje oraz reguluje gospodarkę wodno lipidową.
  • Polecany jako pojedynczy seans upiększający lub w serii 4 zabiegów 1 x na tydzień.

Przeciwwskazania:

  • choroby bakteryjne i wirusowe
  • nowotwory, stany przednowotworowe
  • gorączka
  • uczulenie na składniki preparatów
  • rany i zmiany dermatologiczne w miejscach objętych zabiegiem
  • stan bezpośrednio przed i po ekspozycji na słońce

Koszt zabiegu: 250 zł

ciało

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone