Nasz zespół

Doświadczony zespół kosmetologów zapewni Państwu zdrowy wygląd i piękno skóry. Doradzi w wyborze zabiegów i podpowie jak pielęgnować skórę w domu. Zaopiekuje się również dłońmi i sprawi, że stopy zawsze będą gotowe, by pokazać je na plaży, basenie czy w domu na kanapie.

 

Joanna Trząska

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka wydziału medycznego na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Specjalistka zabiegów kosmetologicznych twarzy, ciała jak również zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w gabinetach na terenie całej Polski. Uczestniczka licznych szkoleń i seminariów z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Interesuje się dziedziną Spa&Wellness, kosmetologią estetyczną i dietetyką. Pasjonatka sportu – bieganie, rolki, jazda na rowerze i pływanie są nieodłączną częścią jej życia.

 

 

Dominika Migdał

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka wydziału ochron zdrowia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalistka zabiegów z zakresu stylizacji paznokci różnymi metodami, przedłużania rzęs jak również zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Pasjonatka makijażu we wszelkiej postaci, w tym makijażu permanentnego. Prywatnie interesuje się modą, najnowszymi trendami w kosmetologii i zdrowym stylem życia.

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone