Nasz zespół

Doświadczony zespół magistrów kosmetologii zapewni Państwu zdrowy wygląd i piękno skóry. Doradzi przy wyborze  odpowiedniej terapii zabiegowej, podpowie jak pielęgnować skórę  i pomoże dobrać odpowiednie preparaty do pielęgnacji domowej. Ze względu na wykształcenie z zakresu podologii, nasz personel przeprowadzi również prawidłową diagnostykę w zakresie problemów i pielęgnacji skóry stóp i dłoni.

 

 

Joanna Trząska

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka wydziału medycznego na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Specjalistka zabiegów kosmetologicznych twarzy, ciała jak również zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w gabinetach na terenie całej Polski. Uczestniczka licznych szkoleń i seminariów z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Interesuje się dziedziną Spa&Wellness, kosmetologią estetyczną i dietetyką. Pasjonatka sportu – bieganie, rolki, jazda na rowerze i pływanie są nieodłączną częścią jej życia.

 

 

Dominika Migdał

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka wydziału ochron zdrowia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalistka zabiegów z zakresu stylizacji paznokci różnymi metodami, przedłużania rzęs jak również zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Pasjonatka makijażu we wszelkiej postaci, w tym makijażu permanentnego. Prywatnie interesuje się modą, najnowszymi trendami w kosmetologii i zdrowym stylem życia.

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone