Nasz zespół

Doświadczony zespół magistrów kosmetologii zapewni Państwu zdrowy wygląd i piękno skóry. Doradzi przy wyborze  odpowiedniej terapii zabiegowej, podpowie jak pielęgnować skórę  i pomoże dobrać odpowiednie preparaty do pielęgnacji domowej. Ze względu na wykształcenie z zakresu podologii, nasz personel przeprowadzi również prawidłową diagnostykę w zakresie problemów i pielęgnacji skóry stóp i dłoni.

 

 

Mgr. Kosmetolog Joanna Trząska

Kierownik gabinetu Beautiful Skin. Absolwentka Wydziału Medycznego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Magister kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w gabinetach kosmetologicznych i Spa na terenie całej Polski. Połączenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia gwarantuje profesjonalne, holistyczne  ale przede wszystkim bezpieczne podejście do pacjenta. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w licznych kongresach oraz certyfikowanych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii. Wykonuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii, wykorzystując certyfikowane produkty i sprzęt medyczny o najwyższej jakości i skuteczności. Mimo bogatego doświadczenia i wysokich kwalifikacji, nieustannie poszerza swoją wiedzę między innymi w kierunku usług związanych z problematyką stóp – podologią.

 

Mgr. Kosmetolog Dominika Migdał

Magister Kosmetologii oraz Podolog. Absolwentka Wydziału Ochrony Zdrowia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalistka zabiegów: laserowego leczenia defektów oraz chorób skóry, zabiegów odmładzających, zabiegów dla skór obciążonych zaburzeniami hormonalnymi m.in. zaburzenia czynności tarczycy. Certyfikowana Lingernistka. Ukończyła cykl szkoleń z zakresu makijażu permanentnego brwi, oczu oraz ust o różnych technikach pigmentacji w Europejskiej Szkole Brodway Beauty. Jako dyplomowany specjalista podolog wykonuje zabiegi oraz edukuje swoich pacjentów ograniczonych ruchowo, dotkniętych deformacjami stóp oraz palców ( haluksy, palce młoteczkowate itp.) z dolegliwościami na stopach takimi jak odciski, modzele, brodawki wirusowe, wrastające paznokcie, pękające pięty a nawet rozpadliny na piętach. Podąża z rozsądkiem za nowościami w dziedzinie Medycyny estetycznej oraz Podolgii podczas uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach a także sympozjach.

„ Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolony pacjent oraz końcowy pozytywny efekt przeprowadzonej terapii”

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone