Nasz zespół

Doświadczony zespół magistrów kosmetologii zapewni Państwu zdrowy wygląd i piękno skóry. Doradzi przy wyborze  odpowiedniej terapii zabiegowej, podpowie jak pielęgnować skórę  i pomoże dobrać odpowiednie preparaty do pielęgnacji domowej. Ze względu na wykształcenie z zakresu podologii, nasz personel przeprowadzi również prawidłową diagnostykę w zakresie problemów i pielęgnacji skóry stóp i dłoni.

 

Mgr Kosmetolog Joanna Trząska   

61310363_470040183735312_1117478579781763072_nKierownik gabinetu Beautiful Skin. Absolwentka Wydziału Medycznego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Magister kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w gabinetach kosmetologicznych i Spa na terenie całej Polski. Połączenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia gwarantuje profesjonalne, holistyczne  ale przede wszystkim bezpieczne podejście do pacjenta. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w licznych kongresach, szkoleniach i kursach. Wykonuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii wykorzystując certyfikowane produkty i sprzęt medyczny o najwyższej jakości i skuteczności. Mimo bogatego doświadczenia i wysokich kwalifikacji, nieustannie poszerza swoją wiedzę między innymi w kierunku usług związanych z problematyką stóp – podologią.

Mgr Kosmetolog Dominika Migdał 

60547594_393098941539566_2228590806850076672_nMagister Kosmetologii oraz Podolog. Absolwentka Wydziału Ochrony Zdrowia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalistka zabiegów: laserowego leczenia defektów oraz chorób skóry, zabiegów odmładzających, zabiegów dla skór obciążonych zaburzeniami hormonalnymi m.in. zaburzenia czynności tarczycy. Certyfikowana Linergistka. Ukończyła cykl szkoleń z zakresu makijażu permanentnego brwi, oczu oraz ust o różnych technikach pigmentacji w Europejskiej Szkole Broadway Beauty. Jako dyplomowany specjalista podolog wykonuje zabiegi oraz edukuje swoich pacjentów ograniczonych ruchowo, dotkniętych deformacjami stóp oraz palców ( haluksy, palce młoteczkowate itp.) z dolegliwościami na stopach takimi jak odciski, modzele, brodawki wirusowe, wrastające paznokcie, pękające pięty a nawet rozpadliny na piętach. Podąża z rozsądkiem za nowościami w dziedzinie Medycyny estetycznej oraz Podologii podczas uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach a także sympozjach.

Mgr Kosmetolog Jagoda Jacek

60868951_298401267771505_9007177011105366016_nMagister kosmetologii, absolwentka wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku kosmetologia. Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem i nauczyciel zawodu. W głównym obszarze jej zainteresowań znajdują się: dermatologia, trychologia, laseroterapia, zabiegi na nowoczesnej aparaturze, terapia trądziku i anti-age.  Stale podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczka konferencji kosmetologicznych i autorka publikacji o tematyce kosmetologicznej i farmaceutycznej.  Cechuje ją cierpliwość, wrażliwość i dbałość o komfort pacjenta. Prywatnie pasjonatka wypieków, czeskiego kina i tańca.

Kosmetolog Dominika Kempny

20190521_131327 (1)Magister kosmetologii, linergista, absolwentka Wydziału Ochrony Zdrowia Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Ukończyła studia o specjalizacji z zakresu medycyny estetycznej. Jej profesjonalne podejście, doświadczenie oraz umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty i dyplomy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, odnowy biologicznej, medycyny estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i podąża za nowościami branży beauty. Pasjonatka zabiegów relaksacyjnych, jogi, medycyny naturalnej oraz masaży, w tym japońskiego masażu leczniczego Shiatsu. Jest osobą dokładną, staranną, niezwykle wrażliwą i pomocną. Od zawsze dbałość o piękno i estetykę ciała jest dla niej  bardzo ważne.

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone