Letnie peelingi chemiczne/ gabinet kosmetyczny/Beautiful Skin Tychy

PEELINGI CHEMICZNE NA LATO

aza_peel_2

Nie wszystkie peelingi chemiczne ( kwasy ) stosuje się tylko zimą. Obecnie stosuje się odnowę skóry przy pomocy kwasów,  również latem. Produkty do stosowania w okresie letnim mają bardzo podobne działanie do tych używanych zimą, natomiast nie posiadają właściwości drażniących, złuszczających i światłouczulających, co sprawia, że są one całkowicie bezpieczne w okresie mocnego promieniowania słonecznego.

Problem z przesuszeniem skóry, zaczerwienieniem, rozszerzonymi naczynkami, przebarwieniami, trądzikiem czy poparzeniem skóry po kąpielach słonecznych? Jest na to bezpieczny sposób! Letnie peelingi chemiczne :)

Kwas azelainowy / gabinet kosmetyczny Beutiful Skin Tychy

Kwas laktobionowy / gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Kwas ferulowy / gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Kwas askorbinowy – Vitamin C Peel / gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Shiki Peel

Produkt wykorzystujący właściwości kwasu szikimowego, znanego z działania eksfoliacyjnego bez wywołania podrażnienia skóry. Nałożony przed innymi peelingami spotęguje ich działanie. Sprzyja wyrównaniu poziomu nawilżenia skóry, która odzyskuje jędrność i elastyczność. Kwas szikimowy ceniony jest również ze względu na działanie przeciwtrądzikowe. Odblokowuje zaczopowane ujścia gruczołów łojowych, dzięki czemu
liczba stanów zapalnych zostaje zminimalizowana.

17760025_579360528922695_48198360068511968_n

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone