Pedicure/ gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Pedicure

Niech Twoje stopy na chwilę zapomną co to znaczy stąpać twardo po ziemi. Wyłóż się wygodnie, zrelaksuj, zapomnij o codziennych sprawach, a my zajmiemy się Twoimi stopami.

Pedicure klasyczny usuniemy zrogowaciały naskórek i naskórek okalający paznokcie, opiłujemy paznokcie i wykonamy masaż stóp. Na zakończenie pomalujemy wybranym kolorem.

Pedicure hybrydowy – Shellac połączenie tradycyjnego pedicure z innowacyjną technologią Shellac – połączenie właściwości lakieru i żelu w jednym produkcie. Po wykonaniu tradycyjnego pedicure nakładamy produkt w wybranym kolorze jak lakier, a następnie utwardzamy pod lampą UV jak żel. To połączenie sprawia że możemy cieszyć się pięknym kolorem przez długie 2 tygodnie.

Pedicure spa połączenie tradycyjnego pedicure z linią kosmetyków bogatych w odżywcze olejki oraz kompleks witamin pielęgnujących stopy i wzmacniających paznokcie. Aromatyczne zapachy zapewnią rozkosz dla zmysłów i błogi nastrój.

Pedicure men czyli klasyka dla każdego mężczyzny: ziołowa kąpiel stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka, skrócenie płytki paznokcia, odsunięcie lub wycięcie skórek, delikatny relaksujący peeling, nałożenie nawilżającego balsamu dla skóry. 

pedicure Tychy

Doskonałym uzupełnieniem pedicure będzie…

Kąpiel parafinowa stóp

Najbardziej nam znany zabieg nawilżenia i wygładzenia stóp. Jako pierwszy nakładany jest cukrowy peeling zanurzony w olejkach pielęgnujących, następnie skórę stóp pokrywamy odżywczą maską, a całość otulamy ciepłą parafiną. Dodatkowo na stopy wkładamy specjalne skarpety, aby utrzymały ciepło dla lepszego wchłaniania substancji zawartych w masce.

Umów się na zabiegi na stopy>>>
Masz pytania? Zadzwoń 660 468 739!

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone