Fale radiowe / gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Fale radiowe – therma lifting skóry

To nowoczesny zabieg likwidujący zwiotczenie skóry. Do tego zabiegu wykorzystuje się radiofrekwencję – najbardziej znaną, nowoczesną technologię wykorzystującą częstotliwość radiową. Dzięki tej innowacyjnej technologi możemy wykonać bezinwazyjne, niechirurgiczne zabiegi liftingu.

Działanie: w trakcie zabiegu specjalistyczna  głowica  wysyła odpowiednie impulsy, dzięki którym  generowane jest w skórze ciepło. Podgrzaniu ulegają głębsze warstwy skóry i tkanki podskórne, co prowadzi do produkcji nowego kolagenu. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny,  nie uszkadza  naskórka i skóry właściwej ze względu na  kontrolowane podgrzanie do temp. 45oC. Skóra  z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, ulega zdecydowanej poprawie, odmłodzeniu i zregenerowaniu, a włókna kolagenowe odpowiedniej przebudowie. Wieloletnie badania naukowe potwierdzają skuteczność zabiegów.

Efekty: Therma Lifting skutecznie poprawia napięcie policzków,  likwiduje tzw. „ chomiczki”, zarysowuje linię żuchwy –poprawa owalu twarzy,  poprawia krążenie krwi (lepsze odżywienie tkanek), odpręża mięśnie twarzy (łagodniejsze rysy twarzy).

Dla osiągnięcia pełnych efektów zaleca się serię 4 – 12 zabiegów (co najmniej 1-2 zabiegów w tygodniu). Efekty kształtują się na przestrzeni kilku tygodni – nawet 3-6 miesięcy po zakończonej kuracji.

Umów się na Therma lifting skóry>>>
Masz pytania? Zadzwoń 660 468 739!

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone