Fale radiowe ciała / gabinet kosmetyczny Beautiful Skin Tychy

Fale radiowe – therma lipoliza ciała

Jeżeli borykasz się z cellulitem, brakiem jędrności, Twoja skóra jest rozciągnięta po intensywnym odchudzaniu albo właśnie zaczynasz się odchudzać, zabieg Therma Lipolizy jest idealny dla Ciebie. To całkowicie bezpieczna i bezbolesna kuracja, która przywraca skórze jędrność, redukuje tkankę tłuszczową oraz likwiduje cellulit.

Działanie: Therma Lipoiza polega na generowaniu fali radiowej, dzięki której dostarczane jest ciepło do głębokich warstw skóry, powodując wzrost temperatury skóry i ciała o 5-7oC  do 45oC.
Podgrzane włókna kolagenowe ulegają przebudowie i odnawiają swoją strukturę. Podwyższona temp. stymuluje również fibroblasty do produkcji białek, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. Tłuszcz ulega lipolizie (rozpadowi) nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych.

Efekty: Już po pierwszym zabiegu zauważysz gładkość skóry, po wykonaniu serii zabiegów zredukuje się cellulit, ciało będzie wymodelowane i ujędrnione.

Należy pamiętać o przeciwwskazaniach: epilepsja, rozrusznik serca, metalowe implanty, choroba nowotworowa, ciąża i okres karmienia piersią

Umów się na Therma Lipolizę ciała >>>
Masz pytania? Zadzwoń 660 468 739!

 

Beautiful skin - Wszelkie prawa zastrzeżone